Strona główna Ludzie Tancerz z Barcelony

Tancerz z Barcelony

przez Ewa Nowak

Tancerz z Barcelony

Marzec 2021r.
Pod koniec marca tego roku poszłam pod Sagrada Familia z samego rana, żeby zrobić kilka zdjęć Fasady Bożego Narodzenia, gdy oświetla ją poranne słońce. Było niemal pusto ❗️
Odkąd zaczęła się pandemia, okolice Sagrady należą do mieszkańców tej dzielnicy. Spotkałam tam tańczącego Miguela Angela (w tłumaczeniu Michał Anioł, ładnie prawda?).
Spytałam, czy mogę nagrać go tańczącego i zgodził się.
Po rozmowie z Miguelem i w czasie późniejszego montażu filmu, pomyślałam sobie, że choć dla każdego z nas ograniczenia istnieją, to jednak mamy na nie pewien wpływ i to my decydujemy do jakiego stopnia bedą nas ogrniczać. Miguel jest bardzo charyzmatycznym człowiekiem, osobą która wciąż pracuje nad swoim warsztatem tanecznym i szukaniem nowych rozwiaząń choreograficznych. Jeśli akurat na niego traficie to warto zatrzymać się i poświęcić chwilę, a nawet jedna monetę, by popatrzeć na jego niezwykły taniec.
Wczoraj spotkaliśmy się na kawie z Miguelem, żeby dał mi końcowe OK po obejrzeniu filmu. Dokonałam drobnych modyfikacji i tak powstało to video. Z pewnego marcowego, przypadkowego spotkania pod Sagrada Familia.
Mam nadzieję, że spodoba wam się Miguel Angel – Tancerz z Barcelony, a filmik dotrze do wielu ludzi.
Jeśli chcecie śledzić jego artystyczne postępy, na końcu filmu znajdziecie miejsca na Facebooku i Instagramie gdzie możecie go obserwować. Polecam❗️MIGUEL ANGEL PUY CARRION, Bailarin a Tiempo y Cuerpo Parcial.
Jak będziecie w Barcelonie, to całkiem możliwe, że spotkacie go przy którymś z wielu zabytków miasta 🍀

Zobacz taniec Miguela w tym linku

www.happy-barcelona.pl

Powiązane artykuły

1 komentarz

Miguel Ángel 21/04/2021 - 05:17

Gracias…🙏💥

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej