Pod koniec marca tego roku poszłam pod Sagrada Familia z samego rana, żeby zrobić kilka zdjęć Fasady Bożego Narodzenia, gdy oświetla ją poranne słońce. Było niemal pusto ❗️
Odkąd zaczęła się pandemia, okolice Sagrady należą do mieszkańców tej dzielnicy. Spotkałam tam tańczącego Miguela Angela (w tłumaczeniu Michał Anioł, ładnie prawda?).
Spytałam, czy mogę nagrać go tańczącego i zgodził się.
Po rozmowie z Miguelem i w czasie późniejszego montażu filmu, pomyślałam sobie, że choć dla każdego z nas ograniczenia istnieją, to jednak mamy na nie pewien wpływ i to my decydujemy do jakiego stopnia beda nas ogrniczać. Miguel jest bardzo charyzmatycznym człowiekiem, osobą która wciąż pracuje nad swoim warsztatem tanecznym i szukaniem nowych rozwiaząń choreograficznych. Warto zatrzymać sie i poświęcić chwilę, a nawet jedna monetę, by popatrzeć na jego niezwykły taniec.
Wczoraj spotkaliśmy się na kawie z Miguelem, żeby dał mi końcowe OKpo obejrzeniu filmu. Dokonałam drobnych modyfikacji i tak powstało to video. Z pewnego marcowego, przypadkowego spotkania pod Sagrada Familia.
Mam nadzieję, że spodoba wam się Miguel Angel – Tancerz z Barcelony, a filmik dotrze do wielu ludzi.
Jeśli chcecie śledzić jego artystyczne postępy, na końcu filmu znajdziecie miejsca na Facebooku i Instagramie gdzie możecie go obserwować. Polecam❗️
Jak będziecie w Barcelonie, to całkiem możliwe, że spotkacie go przy którymś z wielu zabytków miasta 🍀
Zobacz video z linku
www.happy-barcelona.pl
Marzec 2021