Jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miast – Barcelona, niestety ma swoja cenę. Jest ona tym bardziej odczuwalna gdy wybieramy się tam typowo na wakacje, a nie np zawodowo.
Czasem przyjezdni gdy sprawdzają ceny noclegów czy atrakcji łapią sie za głowę szukając rozmaitych alternatyw związanych z pobytem w stolicy Katalonii.
I dobrze, bo te alternatywy są i jest ich całkiem sporo, trzeba tylko nieco poszperać i poszukać dodatkowych informacji.
Poniżej o tym kiedy wybrać się do Barcelony, gdzie szukać przystępnych cenowo noclegów, jak i gdzie zjeść smacznie i tanio, jak nie dać się naciagnąć, co i jak zwiedzać oraz kilka innych przydatnych wskazówek.

Zapraszam do lektury artykułu, który ukazał sie na portalu turystycznym gazeta.pl i powstał przy współpracy z Happy-Barcelona.pl.

„Barcelona to popularny, ale też niestety drogi kierunek. Często turyści, którzy się tam wybrali, wracają zachwyceni miastem, ale też zawiedzeni wysokimi cenami. Zapytaliśmy lokalną przewodniczkę, jak tanio zwiedzać stolicę Katalonii”

Ciąg dalszy : http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114158,23707724,barcelona-jest-droga-i-nic-na-to-nie-poradzimy-mieszkanka-i.html