Strona główna Wycieczki Morska Barcelona: Rejs jachtem i Rybacka Starówka

Morska Barcelona: Rejs jachtem i Rybacka Starówka

przez Ewa Nowak

Morska Barcelona: Rejs jachtem i Rybacka Starówka

To kolejna propozycja wycieczki z serii Barcelona Inaczej

Jestem córką marynarza, który opłynął cały świat na tzw. kontenerowcach. W jeden z rejsów zabrał i mnie, do załogi która pływała na trasie Europa – Ameryka Południowa, dołączyłam właśnie w Barcelonie. To było prawie 20 lat temu, ta podróż całkowicie zmieniła moje życie i dlatego nie mogło zabraknąć w mojej ofercie morskiej wycieczki. O mojej trwającej 6 tygodni podróży po morzu Atlantyckim możesz poczytać w zakładce o mnie, a tymczasem zobacz co mam Ci do zaproponowania!

To wyjątkowa oferta dla tych którzy jak ja, czują w sobie żyłkę żeglarza i dla tych którzy chcą spojrzeć na Barcelonę z innej perspektywy. Po dawce ciekawostek o Barcelonie przyjdzie czas na relaks, szum fal, muzyka w tle i totalny luz. Zrelaksuj się podczas rejsu jachtem w akompaniamencie muzyki na żywo.

Średniowieczna dzielnica portowa

Wycieczka składa się z 2 części

Pierwsza część wycieczki to krótki spacer po rybackiej dzielnicy La Ribera, w czasie którego poznasz ciekawostki o historii miasta, przespacerujesz się po zakamarkach dawnej dzielnicy portowej Barcelony i zobaczysz słynny kościół Santa Maria del Mar, o którym Ildefonso Falcones napisał książkę Katedra w Barcelonie. Zobaczysz miejsce w którym zrobiono pierwsze zdjęcie w Hiszpanii, wiejący grozą plac gdzie w średniowieczu dokonywano egzekucji i przespacerujemy się nadmorskim deptakiem.

20210324 163519 scaled1

kościół Santa Maria del Mar

Odpłyń w rejs z Happy-Barcelona. Propozycja na relaks-wycieczkę po Barcelonie. Najpierw zakamarki średniowiecznej, portowej dzielnicy Barcelony, która pełna jest uroku i anedgot, potem spacerkiem po nadmorskim deptaku, a n a koniec wiatr we włosach, morska bryza, muzyka na żywo i pełen luz!

Rejs wzdłuż wybrzeża Barcelony jest fantastyczny. To jak, płyniesz?

Happy-Barcelona

Druga część wycieczki to relaks na jachcie w akompaniamencie muzyki na żywo. Będziesz mógł zobaczyć miasto z dalszej perspektywy podczas trwającego ponad godzinę rejsu wzdłuż wybrzeży Barcelony. Będziesz mógł ułożyć się wygodnie na siatce która rozpościera się między dwoma kadłubami jachtu, lub przycupnąć na ławeczce i cieszyć się morską bryzą w upalny wieczór. Odpłyń z Happy w rejs katamaranem.

W czasie rejsu istnieje możliwość zakupu napojów chłodzących.

Do wyboru dwie opcje:

Morska Barcelona i zachód słońca

Zapytaj o dyspozycyjne dni wycieczek

Startujemy późnym popołudniem, godzina uzależniona jest od pory roku i potwierdzania w chwili zapytania o wycieczkę na konkretny termin.

Czas trwania wycieczki 2,5 do 3 godzin

Morska Barcelona po południu

Zapytaj o dyspozycyjne dni wycieczek

Startujemy po południu, godzina uzależniona jest od pory roku.

czas trwania wycieczki 2,5 do 3 godzin.

Proszę o punktualność ponieważ jacht wypływa o wyznaczonej godzinie i nie ma możliwości by czekał na pasażerów.

20210821 1248422 scaled

Za chwilę odbijamy od brzegu

MORSKA BARCELONA REZERWACJA:

By zarezerwować wycieczkę wyślij mejla na podany adres, prosimy o podanie dat pobytu w Barcelonie, liczbę osób dorosłych oraz liczbę oraz wiek dzieci jeśli są (na podstawie legitymacji szkolnej). Ceny: Młodzież od 30€, dorośli od 42,50€. Rejs o zachodzie słońca 46,50€.

[email protected]

Ważne informacje:

W czasie wycieczki po Dzielnicy Rybackiej nie wchodzimy do wnętrza obiektów.

Zalecam zabranie okularów przeciwsłonecznych, kremu do opalania i wierzchniego, letniego okrycia.

W czasie rejsu nie ma możliwości kąpieli ale morska bryza oraz pokładowy bar, w razie potrzeby dostarczy niezbędnej ochłody. Średnia cena drinków to ok 3,5 eu.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki z powodów niezależnych od niego lub w przypadku złej pogody. W takim przypadku kwota wpłacona na rezerwację zostanie zwrócona.

orsomatardecer1

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. Rejsy z mniejszą ilością osób to rejsy popołuniowe i właśnie w tej opcji są większe szanse zajęcia miejsca na siatce.

Przewodnik zwykle uczestniczy w rejsie, ale może się zdarzyć że nie zawsze będzie taka możliwość, w takiej opcji turyści odprowadzani są do miejsca skąd wypływa jacht. Jeśli klient życzy sobie żeby przewodnik na pewno uczestniczył w rejsie proszę o taką informację podczas rezerwacji 🙂

Powiązane artykuły

6 komentarzy

Jakub 26/07/2021 - 21:58

Dzięki Ewa- świetne miejsce , idealne Towarzystwo , Super organizacja i pełne chillout . Pozdrawiamy i mamy nadzieje do zobaczenia

Odpowiedz
Piotr 26/07/2021 - 21:59

Dzisiejszy wieczór utkwi nam na długo w pamięci. Zaczęliśmy od zwiedzania starówki a skończyliśmy na katamaranie, z szampanem i w międzyczasie jazz. A to wszystko dzięki Ewie, która mieszka już tutaj 20 lat. Bardzo profesjonalne podejście i dopieszczanie turystów. Ewa, tak trzymać! A i pozdrowienia dla rodzinki Jakuba i Anity z Gdańska, super towarzycho! 💪😉🤙

Odpowiedz
Sylwia 23/08/2021 - 19:32

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę zorganizowaną przez Ewę. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, organizacji i wspaniałych informacji o Barcelonie których często nie znajdziesz samodzielnie. Rejs był niezapomniany i ta atmosfera z muzyką na żywo. Ewa uśmiechnięta, wesoła i bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Na pewno skorzystamy następnym razem z innych wycieczek jakie Ewa organizuje.

Odpowiedz
Emilian 23/08/2021 - 19:38

Byliśmy 4 osobową rodzinką, super wycieczka, rejs i niezapomniane widoki. Ciekawostki na temat Starego Miasta, historii a wszystko zwieńczone podróżą katamaranem. Polecam Ewę za wiedzę oraz atmosferę jaką tworzy, super podejście i nastawienie na klienta a także za przystępne ceny jakie oferuje. Wszystko w małej grupie – wycieczka była tylko dla nas.

Odpowiedz
Weronika 24/08/2021 - 20:57

Świetna wycieczka i atmosfera, najlepsza wycieczka katamaranem

Odpowiedz
Joanna 24/08/2021 - 20:58

Wspaniała wycieczka po starej Barcelonie i cudowny rejs katamaranem. Polecam każdemu.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej