Wycieczka po Barcelonie – panoramiczny wypad i spacer Starówce.

Ta trasa spodoba się tym którzy lubią spojrzeć na miasto z góry oraz … zagubić się w uliczkach Starego Miasta! Najpierw przejedziemy się kolejką linową skąd rozpościerają się piękne widoki na zieloną górę Montuijc. Dwa przystanki i dwa punkty widokowe zapewnią nam pełną rozrywkę. Z okolic zamku podziwiać będziemy widoki portu gdzie kolorowe kontenery przypominają równo ułożone klocki lego!

Na drugim przystanku i na jednym z piękniejszych punktów widokowych Barcelony zobaczymy panoramę miasta. Sagrada Familia, słynna wieża AGBAR, port jachtowy oraz inne znane miejsca, niemalże z lotu ptaka.

Kolejka Linowa + Sekrety Starego Miasta. Po wyjściu z kolejki kontynuujemy zwiedzanie po klasycznej trasie dzielnicy Gotyckiej –  Sekrety Starego Miasta Barcelony. Opis wycieczki Sekrety Starego Miasta znajdziesz w zakładce Wycieczki.

Jeśli nie korzystałeś z wycieczki Szlakiem Dawnej Barcelony, której Sekrety Starego Miasta są częścią, to właśnie tę opcję polecam. Trasa ta prowadzi po mniej i bardziej znanych zakamarkach Starego Miasta, jest ciekawa i urozmaicona. Stanowi część wycieczki Szlakiem Dawnej Barcelony ale jest możliwość zrobienia innej kombinacji trasy zależnie od tego co znasz juz w Barcelonie. Po prostu daj znać w chwili rezerwacji wycieczki 😀

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany wycieczką po Barcelonie lub wyślij mejla na:

info@happy-barcelona.pl

  • W mejlu napisz która wycieczka cię interesuje,
  • Ile osób dorosłych i dzieci oraz ich wiek,
  • Terminy pobytu,

 

Dodatkowe informacje:

Czas trwania około 3 godziny,

W czasie wycieczki nie wchodzimy na teren zamku oraz do innych obiektów na trasie.

 

Rozmowa z autorem książki „Katedra w Barcelonie” – Ildefonso Falconesem

Kalendarz wycieczek po Barcelonie

Wywiad z autorem książki Katedra w Barcelonie

zdjęcia: za uprzejmością Wojciecha Sobiesiaka oraz własne