Subskrybuj
 

  • Destination: Barcelona, Catalonia

Czy wiesz kiedy założono Barcelonę? wiele osób jest zaskoczonych gdy dowiaduje się, jak bogatą historię ma stolica Katalonii. Zajrzyj na www.Happy-Barcelona.pl i odkryj rąbek tego, co możesz zobaczyć gdy przyjedziesz do Hrabiowskiego Miasta. „To miasto ma czarodziejską moc (…) Zanim się człowiek obejrzy, wejdzie mu pod skórę i skradnie duszę . „Cień Wiatru” – Carlos Ruiz Zafón.

Wycieczka po Barcelonie – panoramiczny wypad i spacer po trzech dzielnicach. Ta trasa spodoba się tym którzy lubią spojrzeć na miasto z góry oraz … zagubić się w uliczkach Starego Miasta! Najpierw przejedziemy się kolejką linową skąd rozpościerają się piękne widoki na zieloną górę Montuijc. Dwa przystanki i dwa punkty widokowe zapewnią nam pełną rozrywkę. Z okolic zamku […]

  • Destination: Barcelona, Catalonia

Historia Barcelony jest zaskakująca, ciekawa i porywająca - Dzielnica Gotycka, której dotyczy ta wycieczka to wąskie uliczki, anegdoty o najstarszej części miasta, ciekawa historie ukryte między starymi murami i pasjonująca opowieść o ludziach którzy wybierali sobie te tereny na dom.

"Wino nie tylko się pija. wino się wącha, obserwuje, podziwia, smakuje, sączy, delektuje i o winie się mówi" Owidiusz . Wybierz sie z Happy-Barcelona na smakowanie nie tylko wina ale i najsłynniejszego dzieła Gaudiego.

Szaleństwa modernizmu to najtrafniejsza nazwa wycieczki, po Barcelonie sprzed stu lat! To, co wyprawiali przedstawiciele burżuazji warte jest conajmniej wspomnienia, zwariowane pomysły Gaudiego aby osiągnąć upragniony cel, techniczne nowinki, życie codzienne ale też piękne i kolorowe budynki, na kolorowej trasie modernizmu. Wybierz się ze mną na wycieczkę, po szaleństwach modernizmu.

  • Destination: Barcelona

Od wzgórza do wzgórza, z Carmelo na Montuijc. Kolejka linowa i kolorowy świat Gaudiego, to mniej typowa wycieczka łącząca w sobie emocje z przejażdżki i ciekawostki z życia słynnego architekta.

Profesjonalne zdjęcia z Tobą i Twoimi bliskim w roli głównej na tle historycznej Barcelony. Zabierz z Barcelony wyjątkową pamiątkę.

  • Destination: Barcelona

"Nie ma powodu, aby nie próbować czegoś nowego, tylko dlatego, że nikt tego wcześniej nie próbował", Antonio Gaudí y Cornet

  • Destination: Barcelona, Catalonia

W upalne letnie hiszpańskie dni, czasem ciężko się podnieść z ławeczki ukrytej w cieniu drzewa, by kontynuować zwiedzanie miasta. Dlatego dla tych którzy chcą poznać miasto z nieco innego punktu widzenia zbytnio przy tym się nie męcząc, mam propozycję wycieczki na dwóch kółkach! Nie zapomnij zabrać kremu do opalania! Wycieczki na Segwayu w towarzystwie przewodnika, cieszą się coraz większa […]