Nietypowe zwiedzanie czyli Tour na Segway’u !

  • Destination: Barcelona, Catalonia

W upalne letnie hiszpańskie dni, czasem ciężko się podnieść z ławeczki ukrytej w cieniu drzewa, by kontynuować zwiedzanie miasta. Dlatego dla tych którzy chcą poznać miasto z nieco innego punktu widzenia zbytnio przy tym się nie męcząc, mam propozycję wycieczki na dwóch kółkach! Nie zapomnij zabrać kremu do opalania! Wycieczki na Segwayu w towarzystwie przewodnika, cieszą się coraz większa […]

W upalne letnie hiszpańskie dni, czasem ciężko się podnieść z ławeczki ukrytej w cieniu drzewa, by kontynuować zwiedzanie miasta. Dlatego dla tych którzy chcą poznać miasto z nieco innego punktu widzenia zbytnio przy tym się nie męcząc, mam propozycję wycieczki na dwóch kółkach! Nie zapomnij zabrać kremu do opalania!

Wycieczki na Segwayu w towarzystwie przewodnika, cieszą się coraz większa popularnością, choć pojazd ten nie jest już nowinką, to jednak jest bardzo dogodną formą poruszania się po mieście. Wyobraź sobie zwiedzanie rzymskich ruin oraz gotyckich zakamarków z perspektywy Segwaya, nie zabraknie również przejażdżki w pobliżu wybrzeża tak byś poczuł morską bryzę na twarzy!

 

 

 

 

Do wyboru kilka opcji zwiedzania:

Ekonomiczny Segway Tour: 59 euro / 120 minut 

Zwiedzanie w pigułce, od Starego Miasta do plaży z perspektywy Segwaya, czyli wszystkiego po trochu. Ekonomiczna oferta na każdą kieszeń. Pojedziemy wzdłuż kolorowej plaży Barceloneta oraz zobaczymy najbardziej emblematyczne miejsca tej dzielnicy.

Paseo Maritimo – Ciutadella / 95 euro 180 minut

Przejażdżka wzdłuż portu by zobaczyć oblicze Barcelony tzw. Cara de Barceloneta, następnie plażą przejedziemy do miejsca gdzie kiedyś znajdowała się jedna z pierwszych fabryk gazu, dalej jadąc w pobliżu ZOO oraz dzielnicy Born wrócimy na Stare Miasto. Kompletna wycieczka wraz z przejazdem przepięknym parkiem Ciutadella, w którego centrum znajduje się niewielkie jeziorko. Trasa typu Chill out!

 

 

*Każda wycieczka poprzedzona jest około 15 minutowym szkoleniem,

Przewodnik  w języku angielskim.  

Istnieje możliwość przewodnika w języku polskim za dopłatą plus 50 -70 euro (zależnie od długości wycieczki). Cena dla dzieci jest niższa. Segway dostepny dla dzieci od lat 10.

Aby zarezerwować wycieczkę: info@happy-barcelona.pl lub +34 6100 885 84.

 

 

 

 

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.