Sagrada Familia Tapas Tour

  • Destination: Barcelona

Spacer w czasie którego połączymy modernizm w najlepszym wykonaniu z przekąskami w dwóch lokalnych barach. Poznamy historię hiszpańskich tapasów. Zobaczymy dzieło życia Gaudiego i pozrozmawiamy o jego gustach kulinarnych oraz … intrygującym charakterze!

Tapasy są doskonałą wymówką do towarzyskich spotkań, zdrowego poplotkowania i obgadania bieżących wydarzeń.

Tapa plus napitek! W każdym barze skosztujesz lokalnej przekąski i ugasisz pragnienie lokalnym napitkiem.

Spotykamy się przy wyjściu z metra i w drodze do pierwszego baru obejrzymy przepiękną modernistyczną fasadę Szpiatala św. Pawła. Odbijemy nieco z turystycznego szlaku aby dojść do lokalnego baru, gdzie na codzień zaglądają miejscowi mieszkańcy.

Na miejscu skosztujemy lokalnego rarytasu oraz jedną z przekąsek do wyboru spośrod cieszących się największym powodzeniem w barze.

Potem skierujemy się w stronę perły Barcelony – bazyliki Sagrada Familia. Dowiecie się więcej nie tylko o samej budowli, ale również o jej ekscentrycznym architekcie, niezwykle kreatywnym i kontrowersyjnym w czasie pracy nad realizacją swoich projektów.

Po krótkim spacerze w czasie którego podejrzymy jak spędzają popołudnia mieszkańcy Barcelony, trafimy na kolejną porcję przekąsek do baru, który otworzony został ponad 40 lat temu.

Czas trwania 3 godziny.

Zalecany czas rozpoczęcia Sagrada Familia Tapas Tour godzina 17.00

Dwa bary, w każdym przekąska i napitek.

Zapytaj o szczegóły: info@happy-barcelona.pl

*w czasie wycieczki Sagrada Familia Tapas Tour spaceru nie wchodzimy do kościoła. Możliwość wejścia do kościoła na własną rękę przed wycieczką (ok 2 godziny wcześniej) i po uprzedniej rezerwacji biletów online. W zakładce Praktyczne Info, możesz sprawdzić jak kupić bilety online bez pośredników.

 

Bravas

 

Ewentualne dodatkowe napoje lub zamówienia płatne są od ręki na miejscu.

 

źródła: www.happy-barcelona.pl

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.