PL | EN
 

Barcelona. Historie Starego Miasta – do wyboru wersja 2 lub 3 godziny

 • Destination: Barcelona, Catalonia

Wycieczka Historie Starego Miasta jest idealna dla tych osób, które widziały już na własną rękę znane zabytki modernizmu takie jak Sagrada Familia czy Park Guell, a pragną poznać lepiej najstarsza i najbardziej tajemniczą część miasta. Do wyboru krótsza lub dłuższa opcja trasy, ale bez względu na to którą wybierzesz, przewodnik zabierze Cię do takich miejsc, do […]

Wycieczka Historie Starego Miasta jest idealna dla tych osób, które widziały już na własną rękę znane zabytki modernizmu takie jak Sagrada Familia czy Park Guell, a pragną poznać lepiej najstarsza i najbardziej tajemniczą część miasta. Do wyboru krótsza lub dłuższa opcja trasy, ale bez względu na to którą wybierzesz, przewodnik zabierze Cię do takich miejsc, do których nie zawsze łatwo trafić na własną rękę.

 

Ekonomiczniejsza wersja zwiedzania Barcelony!

 

Przespacerujemy się po średniowiecznych uliczkach poznając historię miasta, budynków i ludzi mieszkających dziś i kiedyś w Barcelonie, zobaczymy przykłady architektury Gaudiego oraz jego nauczyciela Lluisa Domenec i Muntaner w powstałej na przełomie XIX i XX wieku nowej dzielnicy miasta. Zobaczymy m.in. cmentarz sprzed 2000 lat, jeden z najstarszych kościołów w mieście i Pałac Muzyki Katalońskiej. Zajrzymy w ukryte zakamarki Starego Miasta i rozszyfrujemy tajemnicze znaki wyryte na niektórych budynkach…pomoge Ci założyć „magiczne okulary”, dzięki którym zobaczysz o wiele więcej niż przeciętny przechodzień.

 

Wycieczka możliwa jest w wersji standartowej trwającej do 2 godzin, lub rozszerzonej trwajacej do 3 godzin.

Czas trwania: 16.15 – 18.00 lub 16.15 – 19.00

Skonsultuj możliwość zwiedzanie przed południem.

 

Rezerwacje i cennik: info@happy-barcelona.pl

 barcelona

 

Źródła: www.happy-barcelona.pl

Fot. Nacho Martinez

Comments

 1. Mariola Bartczak
  02/08/2017 10:53
  Odpowiedz

  Pani Ewo,
  Bardzo dziekuje za szybkie pokazanie mi Starego Miasta, bardzo sie ciesze ze znalazla pani chwile aby mi je pokazac.
  Kiedy tylko czas mi na to pozwoli wroce, zeby zobaczyc wiecej.
  Z pozdrowieniami,

 2. Hanna Schneider z rodzinka
  09/08/2017 10:08
  Odpowiedz

  Miasto zrobilo na nas naprawde pozytywne wrazenie, pozostal pewien niedosyt. Chcialabym jeszcze raz podziekowac za fajne i ciekawe oprowadzenie po miescie. Piatkowe Flamenco tez bylo wspaniale,Fajna, kameralna atmosfera. Z pewnoscia bede polecac pani uslugi.

 3. Terka Korda Browarczyk
  14/09/2017 21:25
  Odpowiedz

  Polecam z całego serca, Ewa to świetna przewodniczka, pozdrawiam serdecznie !

 4. Magdalena Gnyś-Wachełko
  19/09/2017 10:11
  Odpowiedz

  Ewa, Dziekujemy za wspaniale chwile w Barcelonie i ciekawe historie. Mam nadzieje ze jak deszcz przewiezlismy z Polski teraz zabierzemy ze soba slonce.