Wycieczka Sekrety Starego Miasta jest idealna dla tych osób, które widziały już na własną rękę znane zabytki modernizmu takie jak Sagrada Familia czy Park Guell, a pragną poznać lepiej najstarszą i najbardziej tajemniczą część miasta. Do wyboru krótsza lub dłuższa opcja trasy, ale bez względu na to którą wybierzesz, przewodnik zabierze Cię do takich miejsc, do których nie zawsze łatwo trafić na własną rękę.

Przespacerujemy się po średniowiecznych uliczkach poznając historię miasta, budynków i ludzi mieszkających kiedyś i dziś w Barcelonie. Odwiedzimy ulubiony zakątek Gaudiego, przejdziemy w pobliżu najstarszego cmentarza w Barcelonie oraz pełnego tajemnic XIV wiecznego kościoła. Zajrzymy w ukryte zakamarki Dzielnicy Gotyckiej i rozszyfrujemy tajemnicze znaki wyryte na niektórych budynkach… Fontanna kibiców FC Barcelona, słynny deptak La Rambla, Ratusz czy kościół Santa Maria del Pi, to tylko niektóre z miejsc które znajdują się na tej ciekawej i urozmaiconej trasie. Dzięki opowieściom i anegdotom które usłyszysz, zobaczysz o wiele więcej niż przeciętny przechodzień.

Opinie na temat wycieczki znajdziesz na dole strony.

 

 

 

Startujemy pod HARD ROCK CAFE o godzinie 16.20 – w weekendy godziny do uzgodnienia.

Wycieczki powiązane: Stare Miasto FotoTour, jeśli przy okazji zwiedzania, chcesz zamienić się w modela na jeden dzień, zapytaj o szczegóły wysyłajac mejla na info@happy-barcelona.pl

Zapytaj o wolne terminy z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT lub wysyłając na mejla:

info@happy-barcelona.pl

  • W mejlu napisz która wycieczka cię interesuje,
  • Ile osób dorosłych i dzieci oraz ich wiek,
  • Terminy pobytu,

 

UWAGA. Trasy są autorskie – Bardzo prosimy aby nie nagrywać ani nie filmować podczas zwiedzania bez uprzedniej konsultacji z przewodnikiem.

 barcelona

 

Źródła: www.happy-barcelona.pl

Fot. Katedry: Nacho Martinez

Fot. główna: Kasia Wolnik – Vera (http://photosbcn.com/)