Miejsce wyróżnione przez Generalitat gdzie można zobaczyć najlepsze flamenco w mieście. Słynne Tablao Cordobés znajdujące się w sercu Starego Miasta na Rambli. Proponuję połączyć flamenco z wizytą w pałacu projektu Antonio Gaudiego – Palau Guell, który znajduje sie tuż obok.

Tablao ufondowane przez Luisa Adame to jedyne miejsce, które jest od początku prowadzone jest przez tę samą rodzinę artystów, doskonale znanych w świecie flamenco.

Podczas każdego spektaklu gwarantowana jest obecność solistów z najważniejszych szkół flamenco lub zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów. Cordobés szczyci się długą tradycją oraz listą największych artystów flamenco, którzy występowali na deskach tej sceny. Począwszy na samym Camerónie poprzez aktualnie występujących tancerzy w tym Eva Yerbabuena, Farruco, Fernanda i Bernarda, Miquel Poveda etc.

Do wyboru: 

 Show plus drink 

W cenie spektakl najlepszych tancerzy i kieliszek Cava  W sumie 45€ /os 

Godziny w tabelce na dole strony

***********************

 Tapas 10 : Tapas Tasting + show  

Do wyboru degustacja 10 tapasów + kieliszek wina lub sangria.Opcja dostępna tylko o godzinie 17.15

W cenie 10 tapasów 14€ + spektakl najlepszych tancerzy i kieliszek Cava 45€ W sumie 59 € / os

***********************

 Gastronomiczny Tapas Tour: Dinner + show  

Do wyboru 44 przekąski ze wszystkich regionów Hiszpanii. Kulinarna podróż przez Andaluzję i słynne salmorejo, aż po północ i typowe baskijskie pintxtos, ośmiorniczki z Galicji, madryckie churrosy z czekoladą na deser i oczywiście słynna paella rodem z Walencji. 

W cenie napoje bez ograniczeń wino, sangria, piwo, woda i napoje gazowane.

W cenie 44 tapasy 34,50€ + spektakl najlepszych tancerzy i kieliszek Cava 45€  W sumie 79,50 € / os

************************

Sprawdź opinie o Flamenco Cordobes na TripAdvisor

https://www.tripadvisor.es/Attraction_Review-g187497-d1725621-Reviews-Tablao_Flamenco_Cordobes-Barcelona_Catalonia.html

************************

Rezerwacja biletów: +34 610 088 584 lub info@happy-barcelona.pl

************************

 

GODZINY WYSTĘPÓW NA DOLE STRONY

 

Tradycyjna kuchnia śródziemnomorska w postaci bufetu z szerokim wyborem ciepłych i zimnych przekąsek: warzywa, pieczarki w czosnku, krokiety, wybór sałatek (sałatka z karczochami, niemiecka, ryżowa, marchewkowa…), owoce morza (m.in sardynki, łosoś,tuńczyk, małże) sery i wędliny, melon z szynką, tortilla warzywna, paella, duszona cielęcina, królik z warzywami, kalmary w sosie. Desery budyń kataloński, owoce, macedonia, jabłko pieczone

Podczas kolacji, w cenie są napoje bez ograniczeń: wino, sangria, piwo, napoje orzeźwiające, soki, woda, kawa i herbata.

 

Flamenco Cordobés

 

Low Season: 1.11 – 14.03, High Season: 15.03 – 31.10