Kolejne miejsce gdzie można obejrzeć flamenco to słynne Tablao Cordobés znajdujące się w sercu Starego Miasta na Rambli. Proponuję połączyć flamenco z wizytą w pałacu projektu Antonio Gaudiego – Palau Guell, który znajduje sie tuż obok.

Tablao ufondowane przez Luisa Adame to jedyne miejsce, które jest od początku prowadzone jest przez tę samą rodzinę artystów, doskonale znanych w świecie flamenco.

Podczas każdego spektaklu gwarantowana jest obecność młodych solistów z najważniejszych szkół flamenco lub zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów. Cordobés szczyci się długą tradycją oraz listą największych artystów flamenco, którzy występowali na deskach tej sceny. Począwszy na samym Camerónie poprzez aktualnie występujących tancerzy w tym Eva Yerbabuena, Farruco, Fernanda i Bernarda, Miquel Poveda etc.

Tablao Cordobés oferuje dwie opcje spędzenia wieczoru przy rytmach muzyki flamenco,

Show z opcją drinka, w cenie 45 euro

Show z opcją kolacji, w cenie 79,50 euro

Poniżej godziny występów:
Zalecane odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety. Rezerwacje:+34 610 088 584 lub info@happy-barcelona.pl

Tradycyjna kuchnia śródziemnomorska w postaci bufetu z szerokim wyborem ciepłych i zimnych przekąsek: warzywa, pieczarki w czosnku, krokiety, wybór sałatek (sałatka z karczochami, niemiecka, ryżowa, marchewkowa…), owoce morza (m.in sardynki, łosoś,tuńczyk, małże) sery i wędliny, melon z szynką, tortilla warzywna, paella, duszona cielęcina, królik z warzywami, kalmary w sosie. Desery budyń kataloński, owoce, macedonia, jabłko pieczone

Podczas kolacji, w cenie są napoje bez ograniczeń: wino, sangria, piwo, napoje orzeźwiające, soki, woda, kawa i herbata.

Podczas spektaklu podawany jest kieliszek sangría lub katalońskiego szampana.

 

 

Flamenco Cordobés