Odpłyń w rejs z Happy-Barcelona. Propozycja na relaks-wycieczkę po Barcelonie. Najpierw zakamarki średniowiecznej, portowej dzielnicy Barcelony, która pełna jest uroku i anedgot, potem spacerkiem po nadmorskim deptaku, a n a koniec wiatr we włosach, morska brzya, muzyka na żywo i pełen luz! Rejs wzdłuż wybrzeża Barcelony jest fantastyczny. To jak, płyniesz?

Czy wiesz kiedy założono Barcelonę? wiele osób jest zaskoczonych gdy dowiaduje się, jak bogatą historię ma stolica Katalonii. Zajrzyj na www.Happy-Barcelona.pl i odkryj rąbek tego, co możesz zobaczyć gdy przyjedziesz do Hrabiowskiego Miasta. „To miasto ma czarodziejską moc (…) Zanim się człowiek obejrzy, wejdzie mu pod skórę i skradnie duszę . „Cień Wiatru” – Carlos Ruiz Zafón.

Historia Barcelony jest zaskakująca, ciekawa i porywająca - Dzielnica Gotycka, której dotyczy ta wycieczka to wąskie uliczki, anegdoty o najstarszej części miasta, ciekawa historie ukryte między starymi murami i pasjonująca opowieść o ludziach którzy wybierali sobie te tereny na dom.

Spacerem po alei zalanej słońcem w kierunku dawnej, groźnej Cytadeli, dziś miejsca gdzie gromadzą się mieszkańcy na relaks. Spotkanie z ogromnym zwierzem i wąskie uliczki średniowiecznej dzielnicy, która wieczorami zapełnia się Barcelończykami spragnionymi mojito i tapasów.

Od wzgórza do wzgórza, z Carmelo na Montuijc. Kolejka linowa i kolorowy świat Gaudiego, to mniej typowa wycieczka łącząca w sobie emocje z przejażdżki i ciekawostki z życia słynnego architekta.