Barcelona FotoTour. Poznaj lepiej Barcelonę i zabierz ze sobą zdjęcia na pamiątkę!

Wybierz się z nami na wycieczkę po najstarszej części Barcelony. W czasie zwiedzania Katarzyna Wolnik – Vera w roli paparrazi zrobi tobie i twoim bliskim sesję zdjęciową.

W czasie wycieczki poznasz historie i anegdoty o Dzielnicy Gotyckiej.

Spotkamy się w okolicy Katedry w Barcelonie, której fasada powstała kilka stuleci po ukończeniu budowy kościoła! Zobaczysz Ratusz i Rząd Katalonii, przespacerujemy się po obrzeżasz miasta rzymskiego, przejdziemy pod najbardziej „niebezpiecznym” mostkiem w Barcelonie. Na trasie znajdzie się też pierwszy i jedyny projekt Gaudiego, który zrealizował na zlecenie miasta.

To nie jest typowa wycieczka z przewodnika.

To wycieczka po zakamarkach i ukrytych uliczkach Barcelony. W czasie zwiedzania oraz po wycieczce profesjonalna fotograwka zrobi wam sesję zdjęciową.

Informacje Dodatkowe:

Cena uzależniona jest od liczby osób. Zapytaj o ofertę dla siebie i swoich znajomych lub bliskich. Zabierz wyjatkową spersonalizowaną pamiątkę z Barcelony.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz mejla na adres: info małpa happy-barcelona.pl lub skontaktu się z nami przez formularz kontaktowy który znajdziesz w zakładce Kontakt.

W mejlu napisz:

  • Terminy pobytu
  • Liczbę zainteresowanych osób

 

 

Katarzyna Wolnik – Vera profesjonalna fotograf i autorka przewodnika po Barcelonie: „Przystanek Barcelona”.

Fot. Katarzyna Wolnik -Vera

www.photosbcn.com

Zobacz galerię zdjęć: